Oferta

Frakcyjna RF mikroigłowa ELLISYS 990 icd10:1001 70 minut

Cena: 600 zł - 3000 zł

REZERWUJ

Opis

FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA ELLISYS
NAJNOWSZA i najsilniejsza obecnie technologia w niechirurgicznym liftingu i nieinwazyjnym usuwaniu rozstępów.
ELLISYS jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. Urządzenie sprawdza się znakomicie w przypadku usuwania rozstępów.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to obecnie najnowocześniejsza metoda terapeutyczna w medycynie estetycznej.
Kolejny krok milowy w medycynie estetycznej. Jest wyjątkowo skuteczna w kilku obszarach zabiegowych:

  • liftingu twarzy,
  • befaroplastyce – liftingu powiek
  • leczeniu blizn,
  • usuwaniu rozstępów i porów

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych za pomocą specjalnej głowicy.

Na głowicy umieszcza się jednorazową, sterylną nakładkę wyposażoną w 25 – 49 mikroigieł pokrytych złotem, które po wkłuciu podgrzewane są do temperatury 45 – 60°C .

Igły wbijają się na zaprogramowaną głębokość, po czym wysyłany jest impuls elektromagnetyczny podgrzewający skórę. W ten sposób w przeciwieństwie do zwykłej radiofrekwencji, podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, lecz jej głębsze warstwy. W zależności od ustawienia parametrów od 0,5 do 3,5 mm.